DJEČJI VRTIĆ BAMBI NIJEMCI
LOVOROVA ULICA 2
32245 NIJEMCI

U Nijemcima 19. kolovoz 2023. godine


PROGRAM PREDŠKOLE ZA 2023./2024. PEDAGOŠKU GODINU U DJEČJEM VRTIĆU BAMBI NIJEMCI

 Poštovani roditelji,

obvezni program predškole za svu djecu rođenu do 31.3.2018. godine, odnosno za svu djecu u godini prije polaska u Osnovnu školu u Dječjem vrtiću Bambi Nijemci započinje 04. rujna 2023.godine.

Sukladno tome, pozivamo roditelje djece koja su obveznici pohađanja programa predškole sa područja Općine Nijemci a djeca im nisu redovni korisnici redovnog vrtićkog programa odnosno nisu upisana u Dječji vrtić Bambi Nijemci da se do navedenog datuma jave u Dječji vrtić Bambi Nijemcima  kako bi na vrijeme  dobili potrebne informacije o provedbi programa i načinu rada predškole.

S izrazitim poštovanjem:

Privremena ravnateljica:

Rozalija Jurković