Obavještavamo vas da od 16.11.2021. u našoj Ustanovi stupaju na snagu posebne sigurnosne mjere , sukladno Odluci Stožera civilne zaštite RH (12.sudenog 2021.g.). Od ovih mjera su izuzeti roditelji ili ovlaštene osobe prilikom dovođenja i odvođenja djeteta u/iz vrtića.
U slučaju potrebe za individualnim kontaktom s ostalim službama Ustanove, potrebno je imati valjanu EU digitalnu Covid potvrdu (cijepljenje, preboljenje, negativan test).
Sva komunikacija s ostalim službama vrtića može se odvijati putem elektronske pošte ili telefonski.
Zbog zaštite od širenja zaraze virusom COVID-19 i dalje ste DUŽNI poštivati epidemiološke mjere (nošenje maske, dezinfekcija ruku na ulazu te maksimalno zadržavanje u prostorima vrtića do 15 minuta) s kojima ste upoznati i na početku pedagoške godine. Sve kratke informacije koje ste dobivali od odgojitelja o stanju djeteta možete dobiti i dalje samo vas molimo da se ne zadržavate previše i ne ulazite u prostor sobe dnevnog boravka.

Zahvaljujem na suradnji i trudu da zajednički spriječimo širenje virusa COVID-19.