Draga djeco i dragi roditelji!

Na početku još jedne pedagoške godine želimo vam  izraziti dobrodošlicu u naš Vrtić, a našoj djeci koja već borave u Vrtiću sretan povratak nakon ljetnog odmora. Pedagoška godina započinje je 1. rujna 2022. i neki su već lagano započeli svoj period adaptacije.

Draga djeco veselimo se zajedničkoj igri koja će vam, uz  naše znanje i maštu, pružiti puno radosti i prilika za stjecanje novih vještina i znanja!

Dragi roditelji, veliko vam hvala što ste i ove godine, s povjerenjem svoje najveće blago povjerili nama. S radošću prihvaćamo nove izazove koje pred nas stavljaju nove generacije djece te se nadamo da ćemo i ove godine opravdati Vaše povjerenje! I zato želimo još jednom reći svoj našoj djeci, našim roditeljima, kolegicama i svima onima koji već jesu ili će tek postati dio naših života: DOBRO NAM DOŠLI